בדיקת התכנות, כתיבת בקשות, סיוע וליווי בהגשה לתכניות ומענקי הרשות לחדשנות

למי זה מיועד?

יזמים בתחילת דרכם, חברות סטארטאפ, חברות הייטק ומפעלי תעשיה

מנכ"ל, מנהל שיווק ומכירות, מנהל כספים CFO, מנהל פיתוח CTO, מנהל תפעול COO

הצלחה בהגשת בקשות לקרנות ומענקי סיוע מחייבת בדיקת התכנות מקדימה ובחינת החדשנות, היתרון התחרותי והייחודיות של המוצר או השירות, הכנת תכנית פעולה לחדירה לשווקים GoTo המבוססת על חקר שוק מקדים וגיבוש אסטרטגיה שיווקית מתאימה ולבסוף – הכנת תכנית עבודה מפורטת, הכוללת אבני דרך, משימות מרכזיות תוך הצגה ברורה של הבנת הסיכונים הטכנולוגיים והיישומיים באופן המראה תכנון מיטבי ויכולת עמידה במשימה. 

הכנה נכונה ומקצועית ואיכות ההגשה מבטיחות סיכויי זכיה גבוהים.
אנו מספקים מענה מקצועי להכנת וכתיבת הבקשה, בניית תקציב וגיבוש תכנית עבודה.
בנוסף לכתיבת התכנית ישנה חשיבות רבה להכנת המסמכים הנלווים הנדרשים – כגון: תצהירים ודוחות כספיים.

הכנת התכנית מתבצעת ע"י צוות יועצים מקצועי, בעלי ניסיון רב בפיתוח עסקי וחדשנות. אנו בעלי רקע טכנולוגי רב-תחומי ומביאים עימנו ניסיון רב שנים בהובלת תהליכי פיתוח עסקי וניהול שיווק ומכירות בזירה הבינלאומית.

כתיבת בקשה איכותית - היא הצעד הראשון בדרך להצלחה!

בדיקת התכנות

  • חדשנות וייחודיות – נבחן יחד את רמת החדשנות הנדרשת והתאמתה לתכניות התמיכה השונות, שיפורים שניתן ליישם בתכנית בהיבטי ניהול המוצר, ייחודו ומידת החדשנות לשימור יתרון טכנולוגי לאורך זמן.
  • ישימות טכנולוגית – נבחן יחד עם צוות המוצר והפיתוח את תכנית הפיתוח, אבני הדרך, סיכוני הפיתוח ונגבש תכנית גידור סיכוני הפיתוח.
  • ישימות שיווקית – נבחן את הסביבה העסקית אליה מיועד המוצר החדש, שוק חדש/שוק קיים, צורת חדירה לשוק, התמודדות עם תחרות, חסמים, הגנה על יתרון תחרותי, סקירת Go-to-market ויכולות הנדרשות על מנת להביא את המוצר לשוק הבינלאומי ולהצליח

מרכיבים אלו הינם יסודיים וחיוניים לכל תכנית פיתוח מוצר חדש והחברה תדרש להתמודד עם סוגיות אלה בבואה להגיש תכנית פיתוח ולהתמודד על תקציבי רשות החדשנות.  

בחירת תכנית הסיוע המתאימה עבורכם:

מסלול המיועד ליזמים/ות בראשית דרכם המעוניינים לקדם רעיון טכנולוגי חדשני באמצעות מענק לשלב המחקר והפיתוח הראשוני (Pre-Seed), לקראת שלב הוכחת היתכנות (POC) ו/או בניית אב טיפוס ראשוני

תנופה

יזמים בראשית דרכם

חדשנות פורצת דרך

פיתוחים טכנולוגיים בתחומים מובילים

מסלול קרן המו"פ לתמיכה בחברות מסחריות בכל גודל – עתירות השקעה וסטארטאפים –  בתהליכי פיתוח של מוצרים חדשים או בשדרוג טכנולוגיה קיימת, מעניק את התמריץ הכספי הגדול ביותר מטעם המדינה לפעילויות מחקר ופיתוח ופונה לכלל התחומים כגון:  חומרה, תוכנה, תקשורת, מערכות מורכבות, מדעי החיים, מכשור רפואי, סייבר, IOT, פינטק, קלינטק, ועוד

תמיכה משותפת של הרשות עם קרן הון סיכון בשלב ה-SEED, להגדלת סיכויי גיוס משקיעי הון סיכון (VC) או זרועות השקעה של תאגידים (CVC) בשלבים מוקדמים של המיזם.

חברות מתחילות

מסלולי תמיכה לחברות בצמיחה

קרנות דו-לאומיות

שיתופי פעולה בינלאומיים

מסלול מספק תמיכה לחברות אשר מעוניינות לעבוד עם חברות זרות בארה"ב, הודו, סינגפור וקוריאה על פרויקטי מו"פ של מוצרים טכנולוגיים חדשים או בשדרוג מהותי של טכנלוגיה קיימת. ניתן גם סיוע בחיפוש שותפים טכנולוגיים זרים.

כיום קיימות ארבע קרנות דו-לאומיות:

  • I4F – קרן ישראל – הודו לחדשנות טכנולוגית
  • BIRD – ישראל – ארצות הברית
  • SIIRD – ישראל – סינגפור
  • KORIL – ישראל – קוריאה

לפרטים נוספים -צור עימנו קשר

עיצוב מוצר תעשיות מסורתיות

עידוד החדשנות בתעשייה מסורתית-מעורבת

לקבלת הצעה צור קשר

מעונין בסיוע בכתיבת בקשה?
זקוקים לעזרה בהכנת התקציב, תכנית העבודה והמסמכים הנלווים?
רוצים למקסם את סיכויי ההצלחה שלכם?
פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.