אימון אישי - ללקוחות פרטיים

מהו אימון אישי?

אימון אישי הוא תהליך המסייע לכם ליצור פוקוס על הנושאים החשובים בחייכם ובמיוחד המקומות שבהם המצוי עולה על הרצוי. הוא יחדד את רצונותיכם האמיתיים, ואת הדרך המעשית הדרושה להגשמתם.

בתהליך נברר היכן מצוי המתאמן בתחומי החיים השונים ולאן הוא שואף להגיע. המתאמן ילמד כיצד לעקוף את החסמים האישיים שלו ולהעצים את החוזקות, היכולות והכישרונות שלו על מנת להגשים את שאיפותיו.

הנחת היסוד בתהליך אימון היא שהמתאמן הוא אדם שלם, בעל יכולות ומסוגלות, ושבתוך תוכו יודע הכי טוב מה נכון עבורו.

תפקידו של המאמן הוא להאיר זוויות שונות, להעצים את החוזקות היכולות והכישורים של המתאמן תוך שימוש במגוון כלים אימונים, וליצור אוירה בטוחה ומעוררת מוטיבציה ויוזמה אישית, כזו שתייצר את הרוח הגבית הנדרשת לחולל שינוי תוך התקדמות עפ"י תכנית ברורה, להגשמת החזון האישי, החלום והשאיפות של המתאמן.

בתהליך האימון המתאמן לומד לייצר שינוי רצוי בשני רבדים: הוויה ועשייה.

תהליך האימון:

תהליך האימון מבוסס על אמון ושותפות לדרך, בין שני אנשים שווים המשוחחים בגובה העיניים.
המאמן אינו נמצא בתפקיד "יועץ" שיודע יותר טוב מהמתאמן על חייו, ויש לו מתכון סודי להשגת המטרות. המאמן בעזרת כישוריו משמש כראי העוזר למתאמן לראות את עצמו ולגלות את הדרך המתאימה לו.

התהליך האימוני, מסייע למתאמן לבחון כיצד עוצבה תפיסת עולמו, אך האימון אינו מתמקד בעבר. הוא ממוקד בהווה ובעתיד, ושם דגש על למידה ופעולה מתוך בחירה כאן ועכשיו.
בין מפגש למפגש ישנן משימות שהמתאמן לוקח על עצמו, בכדי להתפתח ולהשתפר.

התהליך הוא חוויתי, מעורר השראה, ומייצר מוטיבציה מחודשת לחיים.

למה אנו זקוקים?

אנו זקוקים למענה מיידי, פתרון מהיר וממוקד, 'אקמול לחיים'. לעיתים אנו מצויים בתקופה מורכבת, בזמנים קשים, בצמתי שינוי, האדמה נשמטת מתחת לרגלינו ואנו צריכים ליווי אישי שייסע לנו להיבנות מתוך המשבר, לקום מן ההריסות בראש מורם ולהתחיל מחדש.

ללמוד לחיות נכון דרך אימון אישי

לחיות נכון – פירושו לחיות כפי שנכון עבורנו, בדרכנו שלנו.
אנו רוצים לפרוץ את הגבולות של עצמנו, לנתץ את תקרות הזכוכית, להשתחרר מהכבלים הבלתי נראים, להסיר את כל מה שמונע בעדנו מלגדול, לפרוח ולשגשג.

אנו רוצים להנות ממימוש עצמי שלם המקרין על כל חלקי המציאות של חיינ ומייצר צמיחה, המשכיות והתחדשות מתמדת.

לכך נדרש:

האם אי פעם הקשיבו לך באמת?

האם רואים את מי שאת/ה?
בוא/י למפגש המוקדש כולו בשבילך.
שעה וחצי של שיחה על החיים שלך.

בפרספקטיבות אנו מציעים הכוונה, הדרכה, ליווי ואימון אישי:

מענה מיידי

פתרון מהיר וכלים יישומיים, קצר ולעניין!

הצעד הבא

למצוא את הדרך שלך לצמיחה והגשמה עצמית

ליווי אישי

הכוונה ותמיכה נוכחת, בזמנים מורכבים

למי מתאים אימון אישי?

אימון אישי מתאים לכל אדם, הרוצה להשיג יותר בחייו והשואף לממש רצונות, שאיפות וחלומות. אימון אישי מתאים גם למי שמרגיש "תקוע" בתחום מסוים בחייו ומעוניין לשנות, לגדול, לצמוח ולהתפתח וגם למי שאינו תקוע אך רוצה "יותר". אימון אישי מתאים לאנשים המעוניינים לקחת אחריות על חייהם, והמעוניינים לקחת חזרה את הפיקוד על ספינת חייהם. אימון אישי מתאים לאנשים המעוניינים לשפר את דפוסי הפעולה שלהם או לשנותם מתוך מקום של מודעות גדולה יותר.

תהליכי אימון נבחרים:

הצעד הבא – למצוא את הדרך שלך

    בחר תחומי אימון שמעניינים אותך:


    נא סמנו את תחומי האימון שמעניינים אתכם ולחץ על כפתור צור קשר.
    מיקוד מחדש – לדעת מה אני רוצה ואיך משיגים את זהגשרים – לחצות את אמצע החיים ולמצוא משמעות חדשהאימון לשקט – להסיר את רעשי הרקע ולמצוא את העוגן הפנימיניהול עצמי – לקחת את המושכות לידיים, שיפור הניהול וההתנהלות
    מיינדפולנס (מודעות קשובה) – פיתוח חשיבה הכרתית ונוכחות ערהעוצמה פנימית – הדרך שלך למנהיגות עצמיתחוסן – ביסוס יכולת ההתמודדות והעמידות האישית