פיתוח מנהלים

פרספקטיבות מזמינה אתכם ליהנות מתהליכי הנחייה, חניכה ואימון לפיתוח מנהלים ומנהיגות ברוח הזמן.

מדוע פיתוח מנהלים הוא הכרחי בתקופה זו?

כישורי הניהול ומנהיגות כיום נובעים מטווח רחב של כישורים אנושיים טבעיים, שאותם צריך לפתח ולאמן לאורך כל מסלול הקריירה, במקביל להתפתחות המקצועית והרחבת טווח ההשכלה.
ב 'פרפספקטיבות' אנו מציעים גישה משולבת של מודלים, כלים ותפיסות עכשוויות, מתחומים שונים, כגון: פיתוח וייעוץ ארגוני, אימון אישי, תורות הניהול, מנהיגות, מודעות עצמית והתפתחות אישית.
תכנית העבודה מותאמת באופן אישי, לצרכיו של המנהל ובהתאם למטרות הארגון.
אנו עובדים עם המנהל בשלושה רבדי פעולה: מנהיגות – ניהול מקצועי – פיתוח אישי.
דרך עבודה זו מובילה לבניית 'עוצמה ניהולית', ומשפרת את כל טווח הביטוי של המנהל בתפקידו ובחייו הפרטיים כאחד.

אתגרי הניהול במאה ה 21

המנהל המודרני מצוי בתווך בין מערכות ארגוניות בעלות כללים מוגדרים וקווים אדומים לבין ניהול מערכות יחסים עם בני אדם, שכל אחד מהם אופי ואישיות משלו. מתוך כך, נדרשים חיבורים בין שיטות הניהול הקלאסיות והמודרניות ובין תפיסות משלימות, ליצירת גישה עכשווית לניהול במאה ה-21.
היועצים של "פרספקטיבות" מלווים מנהלים בתהליך ייעוץ שמשלבים בין פרטיקות ניהול קלאסיות ומודרניות ונותנים להם את הכלים להתמודד עם השינוי הגדול בתפיסה העסקית כיום.

למי זה מיועד?

מנהלים בתפקיד ראשון. מנהלים בתחילת דרכם המקצועית. בעת או לקראת קידום מקצועי מנהלים שמרגישים תקועים או לא מעודכנים כשיש פער קיצוני בין כלי הניהול לבין דרישות התפקיד.

תחומי פיתוח מנהלים, לבחירתך:

אל תתנו להתרחשויות החיים לסחוף אתכם הרחק מהכיוון הרצוי.

אנו מזמינים אתכם לשיחה ייעוצית אישית – בה נוכל לשוחח על כל המורכבויות וההתמודדויות בתפקידך ובחייך. נבחן ונחשוב יחד על מגוון ההיבטים: העסקיים, האסטרטגיים, הארגוניים, המקצועיים, האישיים והבינאישיים.