אימון מנהלים – גלה את המנהיג בתוכך

כל מנהל מעונין לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר, להצעיד את הצוות או הארגון כולו קדימה, ולהשאיר חותם של הצלחות ומצוינות.

בכדי לעשות זאת, המנהל צריך ללמוד כיצד להביא את עצמו לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר, למקסם את הכישורים והיכולות הגלומים בו, ובמיוחד את אלו החבויים והלא מנוצלים.

כלי האימון האישי למנהלים מהווה את אחד האמצעים היעילים ביותר להשגת שיפור ביצועים בכישורים האישיים והבינאישיים בזמן קצר יחסית ועם תוצאות מדידות וברורות.

אנחנו בפרספקטיבות מציעים תהליכי אימון מנהלים, שמסייעים להגדיר מטרות, למקד את דרך הפעולה שלכם, ולהוציא לידי ביטוי כישורים ויכולות חבויים או לא מנוצלים..

מהו אימון מנהלים?

אימון מנהלים מכוון לשיפור האפקטיביות האישית ושל הדרך בה אתה פועל, חושב, מתמודד, מנהל, מנהיג, מעורר השראה.

תהליך אימון המנהלים נועד להביא לידי את הביטוי העצמי שלך למיטבו. כאדם, כמנהל וכמנהיג הצוות, המחלקה או הארגון שאתה עומד בראשם.

אימון מפתח את המנהל בזמן אמת, בסביבת העבודה האמיתית, תוך כדי התנהלותו השוטפת ובהתבסס על העוצמות, הכישורים והיכולות הטמונות במנהל.

אימון מנהלים הוא תהליך ממוקד תוצאה שמטרותיו למקסם את יכולות המנהל המתאמן באופן המתאים ביותר עבורו ולקידום מטרות הארגון בו זמנית.

הנושאים בהם נגע בתהליך האימון האישי בפרספקטיבות:

מנהיגות אישית

כישורים אישיים

מחזון לפעולה

למי זה מיועד?

מנהלים בכניסה לתפקיד, בתפקיד ניהולי ראשון או מנהלים בתחילת דרכם המקצועית מנהלים בחברות שעוברות שינויים ארגוניים מנהלים במצבי חיים מורכבים או אתגרים אישיים

אל תתנו להתרחשויות החיים לסחוף אתכם הרחק מהכיוון הרצוי.

אנו מזמינים אתכם לשיחה ייעוצית אישית – בה נוכל לשוחח על כל המורכבויות וההתמודדויות בתפקידך ובחייך. נבחן ונחשוב יחד על מגוון ההיבטים: העסקיים, האסטרטגיים, הארגוניים, המקצועיים, האישיים והבינאישיים.

  בחר תחומי אימון שמעניינים אותך:


  נא סמנו את תחומי האימון שמעניינים אתכם ולחץ על כפתור צור קשר.

  מנהיגות אישית

  גלה את המנהיג החבוימהו 'חותם המנהיגות' שלך?הובלה והנהגהכיצד לחולל השראההרחבת טווח המנהיגותלזהות כיווני צמיחה (לצוות/לארגון)מי הם חברי הצוות שלךלאן מנווטים את הספינה? מהו הצעד הבא?

  כישורים אישיים

  תקשורת בינאישיתפרזנטציהאפקטיביות ועוצמה אישיתכישורי חשיבה אסטרטגיתניהול עומסים ומורכבויותניהול צוותהסרת מכשולים, שינוי דפוסי חשיבהאיזון לחצים

  מחזון לפעולה

  כיצד להפוך חזון לכוח מניע לפעולההגדרת חזון אישיזיהוי הכוחות המניעיםהצבת יעדים ומטרותמיפוי ערכי הליבהזיהוי והסרת חסמים – מה עוצר בעדנו?